Hummer H2

Úvod » Firemné akcie » Hummer H2

Hummer H2

Zaradenie: Letné, Zimné, Outdoor, Teambuilding, Motoristické, Na snehu, Adrenalínové

Jazda na terénnom Hummer H2

Samostatná jazda na terénnom automobile Hummer H2 je jedinečnou motoristickou atrakciou a aktivitou a lahôdkou pre Vaše firemné akcie, športové eventy a firemné dni. Alternatívou je offroad - jazda na terénnych autách, ktoré vedú skúsení inštruktori.

Hummer je známa značka terénnych vozidiel. Vychádza z pôvodne vojenského vozidla, ktoré sa vyznačuje robustnosťou a extrémne silnou priechodnosťou terénu. Hummer H2 je civilné športovo úžitkové vozidlo, ktoré si zachováva vynikajúce offroad vlastnosti a ponúka skutočne pohodlnú jazdu. Verzia H2 ponúka oproti staršej verzii H1 luxusné vybavenie a je o niečo väčšia, oproti verzii H3 má lepšie schopnosti v teréne.

Vyskúšajte si samostatnú jazdu ako šofér tohto skvelého vozidla za asistencie inštruktora, ktorý Vám vysvetlí množstvo ovládacích prvkov Hummer-u H2 a sprevádza Vás počas jazdy na klasickej ceste alebo v teréne.

Pre teambuilding využívame Hummer H2 na ťahanie auta lanom na čas skupinami 5-6 ľudí na vzdialenosť 20 - 50 metrov ("Hummer verzus Človek"). Pred ťahaním môžu ešte skupiny vykonávať rôzne činnosti na čas - napr. umné uloženie balíkov rozných veľkostí do kufra auta.

Prenájom a svadby

Hummer H2 ponúkame na prenájom (požičanie) pre Vaše reklamné akcie a podujatia. Prenájom vozidla je možný aj bez šoféra, taktiež je možné olepenie auta reklamou alebo logom Vašej spoločnosti.

Špeciálna ponuka je pre svadby, kde ponúkame natankované auto na 1/2 dňa so šoférom. Svadba je významný deň, ktorý spravíte pamätný pre Vás a Vašich hostí aj vďaka tomuto terénnemu "krásavcovi" - Hummer-u H2.

Doplňujúce informácie

  • Rozmery auta sú 4820 x 2012 x 2063 mm (dĺžka, výška, šírka), pohotovostná hmotnosť cca 3 tony
  • Motor má objem 6-litrov a výkon 325 koní
  • Jazdy na Hummer H2 sú v ponuke pre Liptov (začiatok jazdy je väčšinou z nášho športového areálu v Liptovskom Mikuláši), pre Jasná - Nízke Tatry, Vysoké Tatry a tiež celé Slovensko

Cenník

Hummer H2 - možnostiCena
Klasická jazda500 €
Jazda v ťažkom teréne600 €
Hummer verzus Človek350 €
Svadobná akcia170 €
Svadobné zdobenie auta15 €
Prenájom, Požičaniedohodou - kontakt
  • Ceny sú uvedené bez DPH
  • Pri odbere viacerých aktivít a atrakcií poskytujeme výrazné zľavy
  • Trvanie akcie je do 4 hodín
  • V cene je zahrnutá doprava atrakcie v rámci Liptovského Mikuláša a blízkeho okolia (cca v okruhu 10 km)
Hummer H2 - Firemné akcie Hummer H2 - Firemné akcie Hummer H2 - Firemné akcie Hummer H2 - Firemné akcie Hummer H2 - Firemné akcie Hummer H2 - Firemné akcie Hummer H2 - Firemné akcie

Kontakt

Xsport s.r.o.
Lipová 521/4
031 04 Liptovský Mikuláš
Slovenská republika

mobil (1): +421 903 508 976
mobil (2): +421 903 852 215
e-mail:
všeobecný: info@xsport.sk
firemné akcie: akcie@xsport.sk

Partneri