Pódiá

Úvod » Pódiá

Pódiá a prestrešenia

Prenájom pódií

Spoločnosť XSPORT Vám ponúka prenájom pódií pre Vaše spoločenské, kultúrne, firemné a rôzne ďalšie podujatia a prezentácie. Pódiá prenajímame na celom Slovensku, najmä v regióne Liptov a v oblastiach Jasná - Nízke Tatry a Vysoké Tatry.

V ponuke máme profesionálne pódiá, ktoré vyhovujú najvyšším technickým a estetickým požiadavkám. Pódiá sú vyrobené z hliníkového rámu s protišmykovým povrchom, ktorý je vode odolný.

Pódiá sú použiteľné v interiéri aj v exteriéri. V prípade vonkajšieho použitia (v exteriéri) je možné vyrovnanie nerovností terénu na vodorovnú polohu pódia pomocou nivelizačných nôh až do výšky 40 cm.

Štandardne má pódium 50 metrov štvorcových, skladá sa z jednotlivých častí, preto je možné vytvoriť akýkoľvek tvar pódia (plný štvorec a obdĺžnik, štvorec a obdĺžnik s prázdnym stredom, pódium s mólom a rôzne ďalšie tvary). V prípade zložitejšieho tvaru alebo špeciálnych požiadaviek je možné pódium prispôsobiť výrobným zásahom.

Technické parametre pódií:

  • Výška pódia: od 20 cm do 1,4 m
  • Rozmer dielca: 2 x 1 meter
  • Váha dielca: 28 kg
  • Nosnosť dielca: 500 kg/m2

Prenájom prestrešení k pódiám (stage)

K pódiám, ktoré sú použité v exteriéri, máme k dispozícii profesionálne prestrešenia (hliníkové konštrukcie). Pre pódium s prestrešením sa tiež používa pomenovanie "stage".

Cenník

Cenovú ponuku Vám vypracujeme na základe konkrétnych požiadaviek.

Pódiá Pódiá Pódiá Pódiá Pódiá

Kontakt

Xsport s.r.o.
Lipová 521/4
031 04 Liptovský Mikuláš
Slovenská republika

mobil (1): +421 903 508 976
mobil (2): +421 903 852 215
e-mail:
všeobecný: info@xsport.sk
firemné akcie: akcie@xsport.sk

Partneri