Streľba z brokovnice na asfaltové holuby

Úvod » Firemné akcie » Streľba z brokovnice na asfaltové holuby

Streľba z brokovnice na asfaltové holuby

Zaradenie: Letné, Zimné, Outdoor, Teambuilding, Strelecké, Adrenalínové

Brokovnica - poriadna zbraň

Streľba z brokovnice na asfaltové holuby je odvážnou streleckou aktivitou pre firemné akcie a športové eventy. Alternatívnymi, a menej náročnými streleckými aktivitami, sú streľba z flobert revolvera, streľba z flobert samopalu a streľba zo vzduchovej zbrane (winchestrovky). Streľbu z brokovnice využívame ako doplnok pre teambuilding.

Brokovnica je lovecká a športová puška (prípadne vojenská a policajná), strieľajúca brokovou (hromadnou) strelou. Streľba z brokovnice začína tréningovou streľbou na padacie terče (tzv. poppre), ktoré musia byť zasiahnuté v časovom limite. Potom sa prechádza na streľbu na letiace asfaltové disky tzv. holuby, ktoré sa vystreľujú (jeden alebo dva holuby) pred strelecké stanovište a po úspešnom zásahu sa viditeľne roztrieštia. V tomto type streľby je doležitý postreh a presnosť.

Streľbu z brokovnice na asfaltové holuby realizujeme v spolupráci s renomovanou firmou, ktorá je držiteľom zbrojnej licencie C a E, na základe ktorej zabezpečuje športové strelecké podujatia, ktorých sa môžu zúčastňovať aj osoby, ktoré nie sú držiteľom zbrojného preukazu. Streľbu vedie skúsený inštruktor, ktorý dôsledne dohliada na bezpečnosť a správne používanie zbrane. Jedným z vysokokvalifikovaných inštruktorov je Marián Vyšný, majster sveta v shot off, dvojnásobný majster Európy, víťaz otvorených majstrovstiev Južnej Ameriky a niekoľkonásobný Majster SR v praktickej streľbe.

Doplňujúce informácie

  • K vybaveniu patria ochranné okuliare a chrániče uší
  • Streľbu z brokovnice na asfaltové holuby je možné realizovať na vhodných strelniciach (musia byť schválené balistikom) v regióne Liptov (využívame najmä strelnicu s balistickými skúškami v Liptovskom Mikuláši), v oblastiach Jasná - Nízke Tatry, Vysoké Tatry a na celom Slovensku

Cenník

Brokovnica - možnostiCena
Prenájom zbraní,
ochranné prostriedky, inštruktor
350 €
Náboj0,85 € / kus
Asfaltový holub0,50 € / kus
  • Ceny sú uvedené bez DPH
  • Pri odbere viacerých aktivít a atrakcií poskytujeme výrazné zľavy
  • Trvanie akcie je do 4 hodín
  • V cene je zahrnutá doprava aktivity v rámci Liptovského Mikuláša a blízkeho okolia (cca v okruhu 10 km)
Streľba z brokovnice na asfaltové holuby - Firemné akcie Streľba z brokovnice na asfaltové holuby - Firemné akcie Streľba z brokovnice na asfaltové holuby - Firemné akcie Streľba z brokovnice na asfaltové holuby - Firemné akcie Streľba z brokovnice na asfaltové holuby - Firemné akcie Streľba z brokovnice na asfaltové holuby - Firemné akcie

Kontakt

Xsport s.r.o.
Lipová 521/4
031 04 Liptovský Mikuláš
Slovenská republika

mobil (1): +421 903 508 976
mobil (2): +421 903 852 215
e-mail:
všeobecný: info@xsport.sk
firemné akcie: akcie@xsport.sk

Partneri