Konštrukčná lezecká stena

Úvod » Firemné akcie » Konštrukčná lezecká stena

Konštrukčná lezecká stena

Zaradenie: Letné, Zimné, Outdoor, Indoor, Teambuilding, Adrenalínové, Zábavné, Pre deti, Športový areál

Lezenie na stene kdekoľvek

Ak si na Vašej firemnej akcii alebo športovom evente, prípadne na podujatí zameranom na teambuilding, želáte realizovať lezenie na stene na ktoromkoľvek Vami vybranom (vhodnom) mieste, môžete využiť konštrukčnú lezeckú stenu. Alternatívami sú nafukovacia lezecká stena a pre športové firemné podujatia organizované v našom športovom areáli v Liptovskom Mikuláši je využiteľná pevná lezecká stena.

Lezie sa na rovnej stene (bez previsov) strednej obťiažnosti. Výška steny je 7 metrov. Lezecká stena je vhodná aj pre začiatočníkov. Vyskúšať si môžete voľné lezenie alebo pokročilí lezci lezenie na čas. Správnu techniku Vám pred aj počas lezenia pomáhajú zvládať naši inštruktori.

Lezenie na stene je bezpečné. Naši inštruktori Vás po celú dobu lezenia istia certifikovaným lanom, vďaka čomu pri akomkoľvek zaváhaní počas lezenia zostanete stáť na mieste a po opätovnom uchopení úchytov môžete pokračovať ďalej. Na lezenie sa používa horolezecký úväz (sedačka) a prilba. Lezecká stena je vhodná aj pre deti (od približne 6 rokov, aby mali dostatočnú silu na stene), ktoré používajú celotelový úväz (cez plecia).

Doplňujúce informácie

  • Používame len kvalitnú a certifikovanú lezeckú výstroj renomovaných výrobcov
  • Na postavenie konštrukčnej lezeckej steny nepotrebujeme žiadne elektrické zariadenie
  • Konštrukčnú lezeckú stenu realizujeme na vhodných rovinatých plochách pre outdoor podujatia, pre indoor podujatia (napr. v športovej hale) je potrebná dostatočná plocha (cca šírka - 5 m, dĺžka - 10 m) a výška budovy (viac ako 7 m), v letnej aj zimnej sezóne, v regióne Liptov, v oblastiach Jasná - Nízke Tatry, Vysoké Tatry a na celom Slovensku

Cenník

Cenovú ponuku Vám vypracujeme na základe konkrétnych požiadaviek.

  • Pri odbere viacerých aktivít a atrakcií poskytujeme výrazné zľavy
  • Trvanie akcie je do 4 hodín
  • V cene je zahrnutá doprava atrakcie v rámci Liptovského Mikuláša a blízkeho okolia (cca v okruhu 10 km)
Konštrukčná lezecká stena - Firemné akcie Konštrukčná lezecká stena - Firemné akcie Konštrukčná lezecká stena - Firemné akcie Konštrukčná lezecká stena - Firemné akcie Konštrukčná lezecká stena - Firemné akcie

Kontakt

Xsport s.r.o.
Lipová 521/4
031 04 Liptovský Mikuláš
Slovenská republika

mobil (1): +421 903 508 976
mobil (2): +421 903 852 215
e-mail:
všeobecný: info@xsport.sk
firemné akcie: akcie@xsport.sk

Partneri