Streľba z flobert samopalu

Úvod » Firemné akcie » Streľba z flobert samopalu

Streľba z flobert samopalu

Zaradenie: Letné, Zimné, Outdoor, Teambuilding, Strelecké, Športový areál

Flobertová zbraň - samopal vzor 58

Ponuku firemných akcií a športových eventov spestruje zaujímavá strelecká aktivita - streľba z flobert samopalu (flobertový samopal). Ďalšou flobertovou zbraňou v našej ponuke je streľba z flobert revolvera. Alternatívnymi streleckými aktivitami k nim sú streľba zo vzduchovej zbrane (winchestrovky) a náročnejšia streľba z brokovnice (na asfaltové holuby). Streľba z flobert samopalu je využívaná ako doplnok pre teambuilding.

Flobertové zbrane sú voľne predajné zbrane, určené k športovej streľbe a pre výcvikové účely. Na streľbu používame samopal vzor 58, ktorý bol z reálnej zbrane licenčne prerobený na flobertové náboje, ktoré obsahujú veľmi malé množstvo strelného prachu, preto je streľba relatívne bezpečná.

Strieľa sa na terče veľkosti A4 zo vzdialenosti 7 - 10 metrov. Oproti originálnej zbrani je flobertový samopal pri streľbe tichší a má menší spätný ráz ("menej kope"). Streľbu si môžete vyskúšať aj bez zbrojného pasu. Každú streľbu sprevádzajú skúsení inštruktori.

Doplňujúce informácie

  • Streľbu z flobert samopalu je možné uskutočňovať na akomkoľvek vhodnom mieste (nie je nutná strelnica), v letnej aj zimnej sezóne, v regióne Liptov, v oblastiach Jasná - Nízke Tatry, Vysoké Tatry a na celom Slovensku

Cenník

Flobert samopalCena
Samopal s 200 nábojmi300 €
+ ďalších 100 nábojov30 €
  • Ceny sú uvedené bez DPH
  • Pri odbere viacerých aktivít a atrakcií poskytujeme výrazné zľavy
  • Túto aktivitu si môžete vyskúšať aj v našom športovom areáli v Liptovskom Mikuláši, kde poskytujeme zľavu 10 - 50%
  • Trvanie akcie je do 4 hodín
  • V cene je zahrnutá doprava aktivity v rámci Liptovského Mikuláša a blízkeho okolia (cca v okruhu 10 km)
Streľba z flobert samopalu - Firemné akcie Streľba z flobert samopalu - Firemné akcie Streľba z flobert samopalu - Firemné akcie Streľba z flobert samopalu - Firemné akcie

Kontakt

Xsport s.r.o.
Lipová 521/4
031 04 Liptovský Mikuláš
Slovenská republika

mobil (1): +421 903 508 976
mobil (2): +421 903 852 215
e-mail:
všeobecný: info@xsport.sk
firemné akcie: akcie@xsport.sk

Partneri